fbpx
 
 
 
 
 
 

Do najbliższego Nerfowania pozostało

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Cykliczne wydarzenia dające możliwość zmierzenia się w emocjonującej potyczce. Tworzymy bezpieczną przestrzeń do gry NERF wypełnioną przeszkodami, dobrą zabawą i pobudzającą emocje muzyką. Kładziemy nacisk na dobrą zabawę, przestrzeganie zasad fair play oraz współzawodnictwo. Każdej grze towarzyszy sędzia- animator czuwający na poprawnym przebiegiem gry. Każdy uczestnik zostaje wyposażony w okulary ochronne oraz sprzęt NERF (do wyboru kilka różnych rodzajów), można korzystać również z własnego ekwipunku.

Jest to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu wzbudzające, nie tylko w dzieciach, mnóstwo emocji i ducha rywalizacji.

Zachęcamy do udziału także rodziców, to niepowtarzalna okazja do stanięcia ramię w ramię z własnym dzieckiem.

Zajęcia przeznaczone są dla dorosłych i dzieci w wieku od 7 lat, jedno wejście trwa 60 min, odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Chcesz wiedzieć kiedy będzie najbliższe nerfowanie? Zapisz się do newslettera


 

 

 

 Ze względu ograniczoną ilość miejsc na każdą godzinę zalecamy wcześniejsze rezerwację!

Rezerwacji można dokonać poprzez wpłatę na konto 72 2490 0005 0000 4530 6832 1609. Wpłat należy dokonywać najpóźniej w dniu poprzedzającym wydarzenie. W tytule przelewu prosimy zawrzeć imię i nazwisko, datę i godzinę rezerwowanego terminu oraz telefon kontaktowy.

 
 
 
Zapewniamy?

- Walki na specjalnie przygotowanej arenie, pod okiem animatorów.

- Broń i amunicja dla uczestników.

- Obowiązkowe ochraniacze na oczy.

- Oznaczenia drużyn.

- Nie przynoś własnych strzałek!

Podstawowe zasady:

Przed startem uczestnicy rozgrywki zostają podzieleni na możliwie wyrównane dwie drużyny, które będą ze sobą rywalizować. Jedna runda trwa maksymalnie 5 minut. Możliwe są różne scenariusze gry, które będą tłumaczone bezpośrednio przed każdą rozgrywką, ale najważniejszym założeniem jest możliwość jak najdłuższej zabawy przy jak najprostszych zasadach.  Podstawową gwarancją dobrej zabawy jest uczciwość i wykonywanie poleceń sędziów.

Czego potrzebujesz?

Wydrukuj znajdujący się na naszej stronie regulamin, wraz ze zgodą rodzica na udział, zapoznaj się z nim i przynieś podpisane w dniu zabawy. Możesz też przyjść z rodzicem i podpiszecie zgodę na miejscu. Możesz przynieść swój sprzęt. NIE PRZYNOŚ SWOICH STRZAŁEK!

 

 
 
REGULAMIN

Na wszystkich organizowanych przez nas rozgrywkach obowiązuje regulamin. Jeżeli dochodzi do jakichkolwiek zmian to są one zazwyczaj bardzo niewielkie i jasno zaznaczone, niemniej zachęcamy do czytania regulaminu opublikowanego bezpośrednio przed każdym wydarzeniem.